1397/10/09 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (جریان حول استوانه)

در این بخش راه اندازی و حل جریان حول استوانه در حالت گذرا آموزش داده می­ شود. پدیده تشکیل ورتکس نیز بررسی می شود. جریان اطراف سیلندر دایره ای یکی از مسائل کلاسیک در مکانیک سیالات می باشد. با توجه به هندسه انتظار می رود که الگوی جریان متقارن و پایا باشد. وقتی که مقدار عدد رینولدز کم باشد، جریان پایا و متقارن می باشد. با توجه به تاثیر غالب ویسکوزیته اغتشاشات دمپ می شوند. با افزایش عدد رینولدز،اغتشاش در جریان بالا دست نمی تواند دمپ شود. این مسئله منجر به به  پدیده متناوب Vortex Shedding  می شود که از اهمیت زیادی برخوردار است.

مراحل شبیه سازی جریان حول استوانه

یک مش را که  قبلا آن را تهیه کرده اید در فلوئنت اجرا کنید و شبکه را از نظر ابعاد و کیفیت بررسی کنید. تنظیمات حل گذرا را انجام دهید. با تنظیم مانیتور زمانی نیروهای لیفت و درگ را مشاهده و بررسی کنید. در آخر شما می توانید با تهیه انیمیشن پدیده تشکیل ورتکس و وزتکس شدینگ را مشاهده کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

انجام پروژه های شبیه سازی سیالاتی با نرم افزار حل گر دینامیک سیالات محاسباتی انسیس فلوئنت در زمینه آیرودینامیک خودروها، هواپیما ها و دیگر وسایل متحرک در هوا پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube