1397/10/15 بدون نظر انسیس فلوئنت

 مقدمه (جریان انتقالی غیر نیوتنی)

در این بخش راه اندازی و حل یک جریان انتقالی غیر نیوتنی سه بعدی و مغشوش می باشد. جریان های غیر نیوتنی گذرا بیشتر در صنایع نفت و گاز وجود دارند. در حفاری های  چاه نفت که نیاز است در دوره سکون جامد به حالت سوسپانسیون نگه داشته شود، سیال به صورت غیر نیوتونی است. در حفاری هدایتی  از یک حلقه غیر هم مرکز استفاده می شود. در نتیجه بهتر است از باریکترین گپی که سرعت در آنجا حداقل است، برای تجمع خورده ها استفاده شود. توربولانسی تمایل دارد که چنین تجمعی را متوقف کند. در نتیجه بررسی پروفایل سرعت در حلقه ها برای طراحی مناسب حفاری لازم است.

مراحل شبیه سازی جریان انتقالی غیر نیوتنی

مش مورد نظر را از لحاظ کیفیت و اندازه بررسی کنید. تنظیمانت مواد را برای سیال غیر نیوتونی انجام دهید. سپس حلگر گذرا را تنظیم کنید. در این شبیه سازی مشخص کردن شرایط مرزی پریودیک، و استفاده از مدل اغتشاشی کا-اپسیلن برای شبیه سازی گذارای جریان سیال آموزش داده خواهد شد. نتایج را با استفاده از  Iso-surface و Iso clip بررسی می­کنیم. در آخر نتایج عددی را با با نتایج آزمایشگاهی مقایسه می کنیم.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شبیه سازی انواع جریان های غیر نیوتنی و نیوتنی، مربوط به استخراج خورده ها در حفاری چاه­های نفت و انواع کاربردها در صنعت، با نرم افزار انسیس فلوئنت پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi