1396/04/01 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

مدل سازی جریان آشفته در مبدل حرارتی فشرده

برای انتقال بهتر حرارت در مبدل های حرارتی جریان سیال در مبدل ها به صورت جریان آشفته در نظر گرفته می شود. مبدل های حرارتی دستگاه هایی هستند که برای افزایش بازده انتقال حرارت بین دو سیال مورد استفاده قرار می گیرند. مبدل های حرارتی کاربرد فراوانی در تهویه مطبوع و صنایع نفت و گاز دارند. در برخی از صفحات این مبدل ها، کانال جریان سیال به صورتی در نظر گرفته می شود که حرکتی گردابی و آشفته به سیال می دهد.

هدف از این آموزش بررسی میزان افت فشار و خصوصیات انتقال حرارتی جریان آشفته آمونیاک مایع در یک شار جرمی مشخص است.

مراحل شبیه سازی که در فایل آموزشی به آن ها اشاره شده است عبارتست از:

–  رسم هندسه مسأله

-یافتن استراتژی مناسب برای شبیه سازی جریان آشفته

-انتخاب شرایط مرزی مناسب

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل انتقال حرارت در مبدل های حرارتی و شبیه سازی جریان آشفته در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi