1396/04/06 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

مدل سازی جدایی غشاء (Film Separation) در پدیده گام رو به عقب (backward facing step)

در این آموزش با استفاده از مسأله گام رو به عقب به بررسی چگونگی اعمال مدل غشاء دیواره اولری (Eulerian Wall Film, EWF) برای پیشبینی جدایی غشاء مایع پرداخته شده است. مسأله گام رو به عقب به طور گسترده برای ارزیابی مدل های توربولانس جهت پیشبینی جدایی و بازپیوستن جریان استفاده می شود. می توان از مدل EWF برای پیشبینی تشکیل و جریان غشاء نازک مایع بر روی سطوح دیواره استفاده کرد. این مدل می تواند با مدل های زیر استفاده شود.

-مدل فاز گسسته (ذرات بر روی دیواره جمع می شوند تا غشاء تشکیل شود)

-مدل چند فازی اولری (جرم فاز ثانویه بر روی دیواره جمع شده تا غشاء تشکیل شود)

در مدل سازی، حالت هایی که غشاء نازک می تواند جدا و یا تبخیر شود و در عین حال تأثیری بر هسته جریان گذاشته نشود، بیشتر مورد توجه است. در چهارچوب کلی مدل سازی چند فازی، این نوع مدل سازی غشاء نازک از نظر محاسباتی بسیار پرهزینه است زیرا مش بسیار ریزی در نزدیکی سطح برای محاسبه دقیق شار میان فازی نیاز است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی جدایی غشاء و مسائل جریان چند فازی در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi