1397/10/22 بدون نظر انسیس فلوئنت

تکنیک mapped interface برای شبیه سازی انتقال حرارت بین سیال و جامد

انتقال حرارت بین سیال و جامد در بسیاری از کاربردهایی که در آن ما نیاز به بررسی انتقال حرارت در جامد و مایعات به طور همزمان داریم وجو دارد. به عنوان مثال در شبیه سازی اتومبیل ها و یا بخش هایی از آنها استفاده از تکنیک mapped interface مفید است. در چنین کاربردهایی ما یک مش برای منطقه مایع و مش برای منطقه جامد داریم. ما یک صفحه بین سیال و جامد تعریف می­کنیم. این گزینه یک روش جایگزین برای مدل سازی انتقال حرارت مزدوج است. این رویکرد قوی تر از روش غیر منسجم  صفحه های رابط  که در آن رابطها به یکدیگر نفوذ می کنند یا بین آن ها فاصله است، می­باشد. در اینجا شما باید رابط هایی که با هم سازگارند را بیابید و آنها را منطبق کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی با استفاده از تکنیک mapped interface، شبیه سازی انتقال حرارت بین سیال و جامد (CHT simulatio) در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi