1397/10/19 بدون نظر انسیس فلوئنت

 طراحی و ارزیابی ساده کمپرسور با استفاده از توربو ستاپ Turbo Setup

شما می توانید از توربو ستاپ Turbo Setup برای تولید یک شبیه سازی و رسم speedlines برای طرح های متعدد به طور همزمان استفاده کنید. برای انجام یک شبیه سازی حالت پایدار با استفاده از Turbo Setup ، شما باید برخی مراحل را دنبال کنید.

اول،  یک پیش فرض طراحی یک بعدی   meanline برای پروانه در Vista CCD ایجاد می شود. با استفاده از این سیستم Turbo Setup با تنظیمات دوبعدی  و هندسه گرفته شده از  Vista CCD ، یک فایل CAD سه بعدی به طور خودکار از طراحی یک بعدی  meanline تولید می شود. در Turbo Setup ما می توانیم خواص سیال، شرایط هندسی و شرایط عملیاتی را تعریف کنیم. پس از آن با به روز رسانی توربو مش Turbo Mesh ، طراحی اولیه آماده برای تجزیه و تحلیل است. اگر شما می خواهید به مقایسه عملکرد این طراحی با طراحی دیگر بپردازید  Turbo Setup به شما  اجازه می دهد به طور مستقیم مقایسه نتایج را انجام دهید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی توربو ماشین ها در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و توربو ستاپ (Turbo Setup) با ما تماس بگیرید.

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پروژه CFX ,آموزش پروژه CFX. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi