1397/10/17 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (پیش پردازش و پس پردازش توربوماشین ها)

در این بخش پیش پردازش و پس پردازش توربوماشین ها بررسی شده است. یکی از رایج ترین کاربردهای مهندسی مکانیک سیالات طراحی توربوماشینها است. توربوماشینها قلب صنعت می باشد. برخی از انواع توربوماشینها به مایعات انرژی اضافه می­کنند. مانند پمپ و کمپرسور در حالی که انواع دیگر از مایعات استخراج انرژی می­کنند، مانند توربین ها. این ورک شاپ ساده قصد دارد که استفاده از ماژول توربو ماشین را در نرم افزار CFX به شما آموزش دهد. همچنین شما روش کار با حالت توربوماشین را در CFX-Pre و CFD-post فرا می گیرید.

شبیه سازی توربو ماشین

این ورک شاپ یک فن محوری را شبیه سازی می کند. این مدل شامل یک دامنه چرخان تنها برای پره فن به همراه دامنه استاتیک بالا دست و پایین دست پره. فن محوری شامل ده پره است. به علت متناوب بودن چرخش، تنها یک کانال پره مدلسازی شده است. رابط های ثابت روتور (Frozen Rotor Interface) برای اتصال دامنه استاتیک و چرخشی به کار می رود.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

بهینه سازی توربوماشین ها در صنعت بسیار مهم است. زیرا آنها مقدار از انرژی را مصرف می کنند. بنابراین، عملکرد بهتر توربوماشین ها مصرف انرژی را کاهش می دهد. در نهایت باعث می شود که محیط زیست پاک تری داشته باشیم.

سفارش و انجام پروژه های شبیه سازی توربوماشین ها در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX) پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. CFX، آموزش CFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی، انجام پروژه CFX، مشاوره CFD، شبیه سازی با CFX ، انجام شبیه سازی با CFX، انجام پروژه شبیه سازی با CFX، مشاوره پروژه CFX، آموزش پروژه CFX، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD، آموزش و قیمت ارزان پروژه های CFD.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube