1397/10/22 بدون نظر انسیس فلوئنت

 بررسی تعامل سیال و سازه (fluid structure interaction)

در این ویدیو تعامل سیال و سازه (fluid structure interaction) بررسی شده است. ما یک حفره پر از مایع و یک صفحه نازک فلزی که با اعمال فشار موقتی در حال نوسان است را در آن در نظر می گیریم. در این شبیه سازی به ازای هر مرحله زمانی یک مرحله کوپلینگ وجود دارد. در هر مرحله کوپلینگ تکرارهایی به نام تکرار کوپلینگ وجود دارند. هر یک از سیستم کوپلینگ انتقال داده ها بین مایع و سازه را انجام می دهند.

برای مدل کردن صفحه ما از یک شبیه سازی سازه ای گذرا در حلگر مکانیکال Mechanical Solver  استفاده می کنیم. این شبیه سازی مقدار نیروها را از تحلیل فلوئنت در هر تکرار کوپلینگ دریافت می­کند. نام این سیستم سیستم، سازه ای است. برای مدل کردن مایع در حفره که صفحه را احاطه کرده است، از یک شبیه سازی جریان سیال در فلوئنت استفاده می­شود. این سیستم داده های جابجایی را از تحلیل سازه ای در هر تکرار کوپلینگ دریافت خواهد کرد. نام این سیستم سیال است. بنابراین، برای تجزیه و تحلیل کوپلینگ، ما از سیستم کوپلینگ استفاده میکنیم و هر دو سیستم از یک هندسه یکسان استفاده می­کنند.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل مربوط به تعامل سیال و سازه، FSI در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) و حلگر مکانیکال (Mechanical Solver) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube