1397/10/06 بدون نظر انسیس فلوئنت

تشعشع و همرفت طبیعی

در این آموزش مسئله تشعشع (تابش) و همرفت طبیعی (جابجایی طبیعی) در یک جعبه مربعی سه بعدی بر روی یک مش متشکل از المان های شش گوش ای حل شده است. در صنعت پدیده انتقال حرارت در بسیاری از پروسه ها وجود دارد خواه اینکه ما بخواهیم سیستمی را سرد و یا گرم کنیم.

مراحل شبیه سازی تشعشع و همرفت طبیعی

این آموزش به شما مرحل زیر را آموزش می­دهد:

  • استفاده از مدل تشعشع سطح به سطح (S2S) در ANSYS Fluent.
  • تنظیم شرایط مرزی برای یک مسئله انتقال حرارت شامل همرفت طبیعی و تشعشع.
  • محاسبه یک راه حل با استفاده از حل گر مبتنی بر فشار (pressure-based solver).
  • نمایش بردارهای سرعت و کانتور دمای دیوار، cluster ID سطح و شار حرارتی تشعشع.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

انجام کلیه شبیه سازی های آکادمیک و صنعتی مربویط به انتقال حرارت، هفرفت طبیعی، تشعشع با ستفاده از نرم افزار فلوئنت پذیرفته می شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. آموزش فلوئنت، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، انجام پروژه فلوئنت، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی،  شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، آموزش پروژه فلوئنت.

شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube