1396/04/01 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت, خدمات CFD

شبیه سازی مسأله انتقال حرارت ترکیبی تشعشع و همرفت طبیعی

در این آموزش شبیه سازی انتقال حرارت ترکیبی تشعشع و همرفت طبیعی برای هندسه سه بعدی مکعب مورد بررسی قرار گرفته است. در همرفت طبیعی، حرکت سیال با توجه به اختلاف چگالی (بویانسی یا شناوری) که با گرادیان دما ایجاد شده، به وجود می آید. تشعشع گرمایی نیز به یعنی تابش انرژی از طریق امواج الکترومغناطیس است که میزان شدت آن بستگی به دمای سطح و مشخصات سطح دارد.

هدف از ارائه این فایل آموزشی بررسی همزمان انتقال حرارت از طریق همرفت طبیعی و تشعشع برای هندسه ذکر شده می باشد.

مطالب زیر به عنوان گام های حل مسأله در این فایل آموزشی مورد بررسی قرار گرفته اند:

-استفاده از مدل تشعشع سطح به سطح (surface-to-surface (S2S در انسیس فلوئنت

-انتخاب شرایط مرزی برای مسأله انتقال حرارت ترکیبی همرفت طبیعی و تشعشع

-یافتن جواب با استفاده از حلگر pressure-based

– نمایش بردار سرعت و کانتورهای دمای دیواره، Surface cluster ID و شار گرمایی تشعشع

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل انتقال حرارت تشعشع و همرفت در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi