1396/04/04 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی تزریق قطره از نازل چاپگر (Printhead Nozzle)

هدف از این قسمت از آموزش، شبیه سازی پدیده ی گذرای مربوط به تزریق قطره از یک نازل در یک چاپگر جوهر افشان (inkjet) است. در شبیه سازی انجام شده، مدل حجم سیال (volume of fluid VOF) برای پیشبینی شکل قطره استفاده شده است. به دلیل این که در این مسأله شرایط مرزی وابسته به زمان است، از یک تابع تعریف شده توسط کاربر استفاده می شود.

مراحل زیر در فایل آموزشی گنجانده شده است:

-استفاده از مدل چند فازی VOF

-استفاده از تابع تعریف شده توسط کاربر (UDF) برای حالت شرایط مرزی وابسته به زمان

-حل مسأله با انحام تنظیمات مناسب در حلگر

-پس پردازش نتایج

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل حالت گذرا و مسائل مربوط به شرایط مرزی وابسته به زمان در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi