1397/10/19 بدون نظر انسیس فلوئنت

مدل سازی ارتعاش پره با استفاده از روش تبدیل فوریه

ارتعاش خود ساخته تیغه  به دلیل فعل و انفعالات جریان سیال و نیروهای آیرودینامیکی و پره می­باشد که به نام blade Flutter شناخته میشود.  در این بخش شما موارد زیر را فرا خواهید گرفت: تکثیر گذرگاه، راه اندازی یک پروفایل، تجزیه و تحلیل گذرای ردیف پره، حرکت مش پریودیک و نظارت بر میرایی آیرودینامیکی. در اینجا، برای تجزیه و تحلیل گذرای ردیف پره با استفاده از روش تبدیل فوریه تنها دو گذرگاه مدل شده است. ارتعاش تیغه به عنوان حرکت تناوبی اجباری در فرکانس ثابت مدل شده است. در حالت Turbo CFX شما میتوانید به راحتی یگک گذرگاه را در CFX-pre تکثیر کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی توربو ماشین ها، بررسی تعامل بین سیال و سازه، ارتعاش پره در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پروژه CFX ,آموزش پروژه CFX . مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi