1396/04/12 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

مدل سازی تبخیر قطرات مایع در یک کانال دایروی

هدف از این آموزش مدل سازی تبخیر قطرات مایع و خنک سازی یک خط جریان هوای داغ با تزریق آب و استفاده از مدل های فاز گسسته (discrete phase) و انتقال گونه ها (species transport) است. در صنعت پدیده انتقال حرارت در بسیاری از پروسه ها وجود دارد خواه اینکه ما بخواهیم سیستمی را سرد و یا گرم کنیم. برای خنک سازی هم از آب و روغن هم از هوا می­ توان استفاده نمود. شبیه سازی های سیالاتی و انتقال حرارتی به مهندسان کمک می­کند سیستم های و سیکلهای  پربازده و کم هزینه را برای خنک سازی طراحی و اجرا کنند.

توصیف مسأله

در مدل شبیه سازی شده هوای داغ از طریق ورودی یک لوله دایروی سه بعدی وارد می شود. قطرات مایع در نقاط مختلف محوری و شعاعی تزریق می شوند. برای مدل سازی این قسمت از مدل فاز گسسته (discrete phase) استفاده شده است. آب ورودی در تماس با هوای داغ دچار تغییر فاز شده و مخلوطی از بخار و هوا در پایین دست جریان می یابد.

حل در دو مرحله انجام خواهد شد:

-همگرایی جریان بدون DPM (بدون تبخیر)

-شروع تزریق DPM و حل مسأله واقعی تغییر فاز

خدمات شرکت پردازشگران مهر

 

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل شبیه سازی تبخیر قطرات مایع و خنک سازی و مسائل همراه با تغییر فاز در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube