1396/03/28 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

بهینه سازی Ahmed Body

در این بخش اساس حلگر الحاقی انسیس (ANSYS Adjoint Solver) بررسی شده است. از این روش برای بهینه سازی Ahmed Body استفاده می شود مسئله به صورت پایا مدل سازی شده است و جریان تراکم ناپذیر در نظر گرفته شده است. برای حل جریان آشفته از مدل توربولانسی K-e realizable استفاده شده است.
فایل آموزشی را نیز می توانید در ادامه دانلود کنید.

اهداف این آموزش به شرح زیر است:

این آموزش به شما نشان می دهد که چگونه زمان محاسبات بهینه سازی با حلگر الحاقی را کاهش دهید و نتایج حل الحاقی را پردازش کنید.

اجرای بهینه سازی طراحی یک منظوره

تنظیمات کنترل ها حل برای کاهش زمان محاسبات

پس پردازش حل الحاقی

اعمال شرط طراحی دیوار ساکن

حلگر الحاقی

حلگر الحاقی یک ابزار مورد استفاده برای محاسبه یک متغیر خروجی با توجه به تمام متغیرهای ورودی است. این روش زمانی مفید است که بهینه سازی طراحی برای یک مشخصه عملکرد خاص انجام دهیم در حالی که عوامل تاثیر گذار پیچیده و یا غیر بصری هستند.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت , آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت ,انجام شبیه سازی با فلوئنت ,مشاوره پایان نامه فلوئنت ,آموزش پایان نامه فلوئنت . مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزش
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi