1396/03/02 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

مقدمه ابزار RBF Morph در بهبود شکل جعبه هوای یک ماشین FSAE

در این آموزش بهبود شکل جعبه هوای یک ماشین FSAE با ابزار RBF-Morph بررسی شده است. RBF Morph یک ابزار برای بهبود هندسه و مش بر اساس radial basis function می باشد. این ابزار در انسیس فلوئنت ANSYs Fluent  وجود دارد. در واقع با استفاده از برنامه RBF Morph شما قادر خواهید بود که بدون تولید شبکه محاسباتی و یا مش مجدد، آن را بهینه سازی کنید. در نتیجه علاوه بر بهینه سازی مسئله خود در زمان و هزینه صرفه جویی کرده اید.

شما می توانید بهینه سازی شکل را با استفاده از مش Morpher ( مش مورفر ) در انسیس فلوئنت ANSYS FLUENT و نقاط طراحی (design points) در انسیس ورک بنچ  ANSYS Workbench انجام دهید. شما می توانید از مش Morpher در انسیس ورک بنچ برای بهینه سازی شکل و بهبود ویژگی های طراحی سیستم خود استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یکنواختی جریان در یک مجرا را بهبود دهید و یا نیروی درگ را در یک جریان آشفته مینیمم کنید. برای استفاده از مش Morpher شما به مراحل زیر را نیاز دارند. درست کردن هندسه، مش بندی، مشخص کردن پارامترهای کنترل. سپس، مش Morpher به طور خودکار تغییرات را به هندسه و مش در حلگر اعمال خواهد کرد.

بهبود شکل جعبه هوای یک ماشین FSAE با ابزار RBF-Morph

در این آموزش بهبود شکل جعبه هوای یک ماشین FSAE با ابزار RBF-Morph بررسی شده است. تنظیمات برای بهبود سطوح جعبه هوا آموزش داده شده است.

این آموزش نشان می دهد که چگونه موارد زیر را انجام دهید:

بارگذاری راه حل به دست آمده از طریق تجزیه و تحلیل قبلی؛

چک کردن راه حل؛

راه اندازی یک تجزیه و تحلیل DOE morphing.

توضیه مسئله بهبود شکل جعبه هوای یک ماشین FSAE

این آموزش برای یادگیری آنلیز بهبود شکل و انجام تنظیمات آن با ابزار RBF-Morph بسیار مفید است. به طور خاص، بخش اصلی تجزیه و تحلیل مربوط به مجرای واگرا است. چنین شکلی نیاز دارد که به طور دقیق برای تعادل جرم و اتلاف با تغییر انحنا ها و دیواره های جانبی بهبود یابد. دو راه حل از قبل نصب شده در حال نشان دادن نظم نقاط منبع (source points) هستند. در هر دو مورد، یک encap سیلندر شکل در حال حرکت خارجی برای تغییر شکل شعاع دیواره جانبی استفاده می شود. کار در مجرا با استفاده از یک محیط encap ثابت کردن تمام نقاط بر روی سطوح باقی مانده محدود شده است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی و بهبود هندسه ها و مش بندی های خود با ابزار RBF Morph با ما تماس بگیرید.

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فابل های آموزش
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi