1396/03/27 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت

بستر سیالی شده حبابی bubbling fluidized bed

در این بخش بستر سیالی شده حبابی بررسی شده است. مدل برخورد DEM ،  مدل DPM را برای مدل جریان ذرات متراکم گسترش می دهد. این مدل می تواند با مدل DPM Dense برای بررسی تاثیر انسداد ذارات در حال اولیه فاز مورد استفاده قرار گیرد. این روش برای کاربرد هایی از جمله بستر سیالی شده حبابی، رایزر ها و سیستم های حمل پنوماتیک مفید است. مدل DEM به خصوص برای موارد زیر مفید است.

  • وقتی که با توزیع گسترده ای از اندازه ذرات مواجه هستیم
  • وقتی که با مش نسبتا درشت کار میکنیم

توضیح مسئله بستر سیال حبابی

در این آموزش ما یک بستر سیال متلاطم را مدل سازی می کنیم و رفتار آن را برای یک سرعت سطحی تعیین می کنیم. بستر به صورت مستطیل با ابعاد ۰/۲ در ۰/۲ در ۰/۴ متر در نظر گرفته شده است. در ابتدا بستر با ذرات شارژ می شود و سرعت سطحی از گاز ۵/ه متر بر ثانیه است. افت فشار در سراسر بستر بررسی می شود.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزش
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi