1397/10/16 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (برنامه نویسی و پردازش دسته ای)

در این بخش برنامه نویسی و پردازش دسته ای با انسیس سی­ اف ­ایکس بررسی می شود. این ورک شاپ، جریان روی یک پله با انتقال حرارت از روی دیواره پایینی را مدلسازی کرده است. کمیت های مورد مطالعه ضریب اصطکاک سطحی و عدد استانتون روی دیواره پایینی می باشد. انتخاب مدل اغتشاش می تواند نتایج را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین  شما میتوانید فایل ها و برنامه نویسی های این بخش را  برای اجرای سه شبیه سازی استفاده کنید. هرکدام با یک مدل اغتشاش مختلف و سرانجام  نتایج را با همدیگر مقایسه کنید.

شبیه سازی جریان روی پله با انتقال حرارت

یک مش را که  قبلا آن را تهیه کرده اید در CFX اجرا کنید و شبکه را از نظر ابعاد و کیفیت بررسی کنید. برای اولین شبیه سازی یک فایل CCL را باید با CFX-Pre باز کنید. سپس شما یک برنامه کوچک که تنظیمات حلگر هر سه شبیه سازی را کنترل می کنید، می نویسید. در آخر با استفاده از CFX-post عملیات پس پردازش را انجام دهید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

آموزش، سفارش و انجام پروژه های شبیه سازی انتقال حرارت در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX) پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. CFX، آموزش CFX، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی، انجام پروژه CFX، مشاوره CFD، شبیه سازی با CFX ، انجام شبیه سازی با CFX، انجام پروژه شبیه سازی با CFX، مشاوره پروژه CFX، آموزش پروژه CFX، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD، آموزش و قیمت ارزان پروژه های CFD.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
you tube