1397/10/19 بدون نظر انسیس فلوئنت

مدل سازی باتری ECM در انسیس فلوئنت

در اینجا، شبیه سازی یک باتری ECM با استفاده از مدل  (MSMD) در ANSYS FLUENT  توضیح داده شده است. یک باتری با یک سلول و قطب های مثبت ومنفی در نظر بگیرید. سلول به عنوان یک منطقه فعال مدل شده  در حالی که قطب های باتری به عنوان مناطق غیر فعال مدل شده­اند. واکنش های شیمیایی تنها در مناطق فعال رخ می دهد.

برای شروع بارگذاری مدل MSMD شما باید از پنجره فرمان استفاده کنید. سپس مدل MSMD است ظاهر می­شود. بعد، ما را حل گذرا و معادله انرژی را فعال می­کنیم. سپس، ما مدل باتری MSMD را فعال می کنیم. در زبانه options ما می توانیم بار الکتریکی و مدار معادل را انتخاب کنیم. در زبانه model parameters مقادیر ظرفیت برای حالت اولیه و بر اساس داده های تجربی مشخص می­شوند.  سپس، ما مواد فعال و غیر فعال را مشخص و مقادیر   UDSرا تنظیم میکنیم. در حال حاضر ما می توانییم شبیه سازی را پس از مشخص کردن شرایط حرارتی و مقدار دهی اولیه اجرا کنیم.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی قطعات الکترونیکی و باتری ها در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , Fluentآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه Fluent ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با Fluent ,انجام شبیه سازی با  Fluent ,مشاوره پروژه Fluent ,آموزش پروژه Fluent . مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi