1397/10/13 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (ایرفویل ناکا 0012)

در اینجا جریان صوتی بر روی ایرفویل ناکا 0012 مطالعه شده است. در این قسمت شما با نحوه مدل سازی جریان های خارجی با سرعت های زیاد آشنا خواهید شد که در کاربرد های آیرودینامیکی بسیار مهم است. آیرودینامیک یکی از موضوعات مهم در زمینه مکانیک سیالات است. تمرکز آیرودینامیک بر تعامل هوا و بدنه اجسام است. ما می توانیم کاربردهای آیرودینامیک در مواردی مانند طراحی وسایل نقلیه، انواع توربین های بادی و کمپرسور، بال، هواپیما، و هر شیء در حال پرواز ببینیم.  جریان گذرا بر روی ایرفویل ناکا0012 داده های آزمایشگاهی برای آن موجود است برای شبیه سازی انتخاب شده است.

ملاحظات شبیه سازی ایرفویل ناکا 0012

جریان به صورت  تراکم پذیر و مغشوش که در نظر گرفته شده است. حلگر density based بوده که نتایج خوبی در جریان های تراکم پذیر سرعت بالا می دهد. این آموزش با نرم افزار فلوئنت و CFD Post در نرم افزار انسیس ورک بنچ انجام شده است. یک مش را که  قبلا آن را تهیه کرده اید در فلوئنت اجرا کنید و شبکه را از نظر ابعاد و کیفیت بررسی کنید. سپس، به لیست مواد هوا را اضافه کنید. تنظیمات حلگر را انجام داده و عملیات تکرار را آغاز کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

انجام پروژه های آیرودینامیکی شامل شبیه سزای بال، هواپیما و …، پذیرفته می شود. آموزش به صورت فایل پاورپونت و فایلها به صورت ورک شاپ انسیس ورک بنج برای دانلود قرار  داده شده است.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi