1397/10/17 بدون نظر انسیس فلوئنت

 مقدمه (ایرفویل ناکا 0012)

در اینجا جریان صوتی بر روی ایرفویل ناکا 0012 مطالعه شده است. در این قسمت شما با نحوه مدل سازی جریان های خارجی با سرعت های زیاد آشنا خواهید شد که در کاربرد های آیرودینامیکی بسیار مهم است. آیرودینامیک یکی از موضوعات مهم در زمینه مکانیک سیالات است. تمرکز آیرودینامیک بر تعامل هوا و بدنه اجسام است. ما می توانیم کاربردهای آیرودینامیک در مواردی مانند طراحی وسایل نقلیه، انواع توربین های بادی و کمپرسور، بال، هواپیما، و هر شیء در حال پرواز ببینیم.  جریان گذرا بر روی ایرفویل ناکا0012 داده های آزمایشگاهی برای آن موجود است برای شبیه سازی انتخاب شده است.

ملاحظات شبیه سازی ایرفویل ناکا 0012

در این حالت جریان روی ایرفویل ناکا 0012 (NAKA 0012) در زاویه حمله 49/1 درجه شبیه سازی می شود. ضرایب لیفت و درگ با نتایج منتشر شده مقایسه می شود. این نتایج  با  عدد رینولدز 6^10*9 و کورد یک متر گرفته شده است. ایرفویل با ماخ 7/0 در حال حرکت می باشد. بنابراین نیاز است که اثرات اغتشاش و تراکم پذیری در نظر گرفته شود. برای کاهش هزینه محاسباتی، مش بندی به صورت دوبعدی اطراف ایرفویل انجام شده است. یک مش را که  قبلا آن را تهیه کرده اید در CFX اجرا کنید و شبکه را از نظر ابعاد و کیفیت بررسی کنید. سپس، به لیست مواد هوا را اضافه کنید. تنظیمات حلگر را انجام داده و عملیات تکرار را آغاز کنید.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

انجام پروژه های آیرودینامیکی شامل شبیه سزای بال، هواپیما و …، پذیرفته می شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم. شرکت پردازشگران مهر همچنین کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. انجام پروژه CFX، مشاوره CFD، شبیه سازی با CFX ، آموزش پروژه CFX، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi