1396/03/02 بدون نظر CFD, انسیس CFX, انسیس فلوئنت, انسیس مشینگ, خدمات CFD

محیط انسیس ورک بنچ ANSYS Workbench

شما در این بخش با محیط انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) آشنا می شوید. انسیس ورک بنچ ابزار های مختلف انسیس را در خود جمع کرده است. مطالبی که در این بخش فراخواهید گرفت شامل آشنایی با محیط انسیس ورک بنچ، تولباکس ها، شماتیکی از یک پروژه در ورک بنچ، مدیریت فایل در ورک بنچ، ایمپورت کردن و اکسپرت کردن می شود.

معرفی انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) برای پیش پردازش

در این بخش انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) برای عملیات پیش پردازش معرفی شده است. انسیس ورک بنچ یک راه راحت برای مدیریت پروژها ی شبیه سازی می باشد. انسیس ورک بنچ برای راه اندازی نرم افزار های مختلف و انتفال اطلاعات و داده ها بین آن ها استفاده می شود.

با استفاده از انسیس ورک بنچ برای شما بسیار آسان خواهد بود که در یک نگاه متوجه شوید که چگونه یک مدل ساخته شده است و مشخص است که چه فایل های برای یک شبیه سازی خاص مورد استفاده قرار گرفت اند. (جفت شدن فایل های هندسه به اجرا های حلگر).

انسیس ورک بنچ همچنین باعث می شود که انجام تجزیه و تحلیل پارامتریک به خوبی انجام شود. (بدون اینکه نیاز باشد کاربر به صورت دستی هر برنامه را به نوبه خود راه اندازی کند)، و باعث می شود سناریو های شبیه سازی با فیزیک چند گانه (multi physics scenarios ) مانند تعامل سیال-سازه یا کوپله سیال جامد (fluid structure intraction) به راحتی انجام شوند.

 

فایل های دانلودی انسیس ورک بنچ

در فایل های دانلودی انسیس ورک بنچ شما میتوانید با موارد زیر آشنا شوید.

هدف انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench)

استفاده عمومی انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench)

چگونه به اشتراک گذاری داده ها بین برنامه ها

کار با فایل ها و آرشیو ها و بازسازی پروژه ها

انجام تجزیه و تحلیل پارامتریک

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل در نرم افزارانسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید.

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل های آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi