1396/03/02 بدون نظر CFD, انسیس CFX, انسیس فلوئنت, انسیس مشینگ

انسیس مشینگ

مقدمه ای برای کاربردهای انسیس مشینگ در این جزوه آموزشی آورده شده است. هدف انسیس مشینگ در محیط ورک بنچ فراهم آوردن ابزار مناسب برای مش بندی می باشد. تولید شبکه تقسیم دامنه به تعدادی تقسیمات کوچکتر است که با هم تداخل ندارند.  نتیجه این تقسیم یک شبکه (یا مش) از سلول ها است. تولید مش یکی از مهم ترین بخش های هر شبیه سازی CFD است. ما باید به اندازه کافی زمان برای مش­ بندی هندسه اختصاص دهیم. اگر شما به درک فیزیک از سیستم و جریان سیال برسید، قادر به تولید مش با کیفیت بالا خواهد خواهید بود.

فرایند پیش پردازش با استفاده از ابزار های انسیس ANSYS

در فابل های آموزشی شما با موارد زیر آشنا می شوید.

انسیس مشینگ چیست

اصول مش بندی

چگونگی راه اندازی انسیس مشینگ

مفاهیم هندسی

روش های مش بندی

کنترل های مش

شما با انسیس مشینگ می توانید برای فیزیک ها و حلگر های مختلف تولید مش کنید.

سی اف دی (CFD): فلوئنت، سی اف ایکس، polyflow

مکانیکی (Mechanical): دینامیک صریح، ضمنی

الکترومغناطیس   ( electromagnetics)

 

روش های مش بندی برای هندسه های سه بعدی

مش بندی انتخابی:

Tetrahedrons

Sweep (تولید منشور یا شش وجهی hexahedrons)

MultiZone (به طور عمده شش وجهی، می تواند شامل منشور، tetrahedrons و اهرام)

Hex dominant (برای CFD توصیه نمی شود)

خودکار (ترکیب Tetrahedrons و Sweep بر اساس پیچیدگی هندسه)

قابلیت سازگاری بین روش مش بندی های مختلف در مش بندی های انتخابی وجود دارد.

مش بندی مونتاژ یا Assembly

عمدتا تولید hexahedrons  یا  tetrahedrons

مش بندی انتخابی و مونتاژ سازگار نیست.

روش های مش بندی برای هندسه های دو بعدی

روش اتوماتیک (quad dominant)

مثلثی

چهار وجهی و سه وجهی یکنواخت (Uniform Quad/Tri)

چهار وجهی یکنواخت

 

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل و همچنین پیش پردازش در محیط انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench)، انسیس دیزاین مدلر (ANSYS DesignModeler) و انسیس مشینگ (ANSYS Meshing) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل های آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi