1397/10/19 بدون نظر انسیس فلوئنت

 کیفیت مش یک کمپرسور گریز از مرکز و توپولوژی آن در انسیس توربو گرید  ANSYS TurboGrid

در اینجا افزایش کیفیت مش یک کمپرسور گریز از مرکز و توپولوژی آن در انسیس توربو گرید ANSYS TurboGrid توضیح داده شده است. در ابتدا ما یک هندسه تیغه را در ANSYS TurboGrid  که با استفاده از یک نرم افزار CAD مانند BladeModeler یا DesignModeler تولید شده است  را بارگذاری می­کنیم.

دوم ما یک مش اولیه توسط تنظیمات پیش فرض تولید می­کنیم. ما می توانیم اجزای مختلف را مشاهده و بررسی کنیم؛ به عنوان مثال، ما می توانیم تیغه، شکاف(splitter)، نوک و هاب مشاهده کنیم. اکنون ما می توانیم مش را تغییر دهیم. سرعت گسترش می تواند تغییر داده شود، و نرخ انبساط بالاتر باعث مش ریزتر می­شود و با تغییر این فاکتور ما می توانیم  مش لایه مرزی را بهینه سازی کنیم. مش لبه حمله و نوک، در نسخه جدید از نرم افزار ANSYS TurboGrid بهبود یافته است. در لبه فرار، غالبا تراکم مش بالاتر برای دیدن جزئیات جریان لازم است. فاکتور  cutoff edge split تراکم مش در این ناحیه را کنترل می کند. در حال حاضر ما می توانیم مش کمپرسور گریز از مرکز را  در شبیه سازی های CFD بهبود دهیم تا نتایج دقیق­تری به دست آوریم.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی توربو ماشین ها در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) و انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. (پمپ، کمپرسور، توربین، فن و..). شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پروژه CFX ,آموزش پروژه CFX .

مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi