1397/10/22 بدون نظر انسیس فلوئنت

 شبیه سازی توربین آبی با روش انتقال زمانی چند مرحله ای

در این بخش نحوه راه اندازی روش انتقال زمانی چند مرحله ای را برای شبیه سازی توربین آبی یک ونیم مرحله ای  در ANSYS CFX-pre خواهید آموخت. برای این منظور، شما باید یک تجزیه و تحلیل گذرای ردیف پره را طراحی کنید. یک رابط لغزنده (sliding interface)  اختصاص دهید و انتقال های زمانی را در رابط های چند گانه راه اندازی کنید.  به منظور شبیه سازی موثر عملکرد توربین، ابتدا یک شبیه سازی حالت پایدار انجام شده است. سپس نتایج بدست آمده برای شرایط اولیه مسئله  گذرای ردیف پره استفاده شده است.

استفاده از روش انتقال زمانی از این لحاظ سود مند است که می­توان مسئله گذرای ردیف پره را با مدل سازی یک یا چند گذرگاه انجام داد.  با این حال، روش انتقال زمانی تنها برای جریان تراکم پذیر در دسترس است. این روش همچنین اجازه می دهد تا ما فرکانس های ردیف های جلو و عقب را در  CFD-post بررسی کنیم.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی، مش بندی و شبیه سازی توربو ماشین ها شامل پمپ، کمپرسور، توربین، فن در نرم افزار انسیس سی اف ایکس (ANSYS CFX)، انسیس ورک بنچ (ANSYS Workbench) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش , CFXآموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه CFX ,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با CFX ,انجام شبیه سازی با  CFX ,مشاوره پروژه CFX ,آموزش پروژه CFX . مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi