1396/03/29 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

مدل سازی انتقال حرارت هدایتی

در روش انتقال حرارت هدایتی ، انتقال از طریق تعامل بین ملکول ها انجام می پذیرد. در گازها سرت ملکولی به دما بستگی دارد. ملکول های داغ و پر انرژی به همسایگان خود ضربه می زنند و سرعت آن ها را افزایش می دهند. در جامدات ملکول ها و ساختار شبکه ای دچار لرزش می شود. انتقال حرات انرژی در حال انتقال به دلیل اختلاف دماست. در انتقال حرارت هدایتی انرژی در سیالات از طریق ملکول ها و اتم ها و در جامدات از طریق الکترون های آزاد انجام می پذیرد.

انتقال حرارت هدایتی بر اساس قانون فوریه عمل می کند. قانون فوریه بیان می کند که نرخ انتقال حرارت مستقیما وابسته به گرادیان دما می باشد و ثابت این نسبت رسانایی گرمایی (K) می باشد. فایل آموزش برای دانلود قرار داده شده است. در این آموزش معادلات انرژی در جامدات و معادلاتی که در فلوئنت حل می شوند بررسی شده است.

در فلوئنت، به طور خودکار انتقال حرارت هدایتی صفحه ای زمانی که ضخامت دیوار مش بندی نشده است، در نظرگرفته نمیشود (مدل shell conduction). برای انتقال حرارت هدایتی در اجسام صلب در حال حرکت روش MRF یا moving reference frame برای حالت های زیر مناسب نمی باشد.

دیسک ترمز به همراه سوراخ روی آن

پره های توربوماشین

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزش
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi