2017/06/22 بدون نظر ANSYS Fluent, CFD, پروژه رایگان فلوئنت, خدمات CFD

کاربرد شبیه سازی انتقال حرارت مزدوج

در بسیاری از کاربردهای مهندسی، فیزیک مسأله مورد بررسی مشابه حالت انتقال حرارت مزدوج است. از جمله مسائل مهندسی که با انتقال حرارت مزدوج سرو کار دارند، می توان به مبدل های حرارتی، فن آوری های گرمایش، تهویه (HVAC) و طراحی قطعات الکتریکی اشاره کرد.

هدف این بخش از آموزش ارائه دستورالعمل ها و توصیه هایی برای شبیه سازی هر چه بهتر مسائل انتقال حرارت مزدوج در انسیس فلوئنت است. در فایل آموزشی ارائه شده شبیه سازی یک قطعه الکتریکی تخت که منبع تولید گرماست و بر روی یک بورد نصب شده است مورد بررسی قرار می گیرد. انتقال گرما از بورد به جریان هوای عبوری از باعث خنک شدن بورد الکتریکی می شود. محتویات فایل آموزشی عبارتست از:

-نحوه انتخاب شرایط مرزی برای مسأله انتقال حرارت مزدوج

-فعال سازی ترم های مربوط به منبع برای نواحی مشخص

-انجام محاسبات جریان و انرژی برای مواد مختلف اعم از سیال و جامد

– دست کاری mesh adaptation registers و انجام عملیات بولین (Boolean) بر روی آن ها

– انجام عملیات سازگاری مش (mesh adaption) و تأیید غیر وابسته بودن جواب به مش مورد استفاده

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل انتقال حرارت در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پایان نامه فلوئنت,آموزش پایان نامه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای دانشگاهی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Telegram
Telegram
logo-samandehi