1396/04/01 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت, خدمات CFD

انتقال حرارت در جریان تناوبی دو بعدی  (Periodic Flow and Heat Transfer)

بسیاری از پدیده­ های صنعتی همچون تولید بخار در بویلر و یا سرما سازی در کویل های یک دستگاه تهویه، به صورت یک مسأله انتقال حرارت در جریان تناوبی شبیه سازی می ­شوند. در این گونه مسائل سیستم به صورت تعدادی تیوب حاوی جریانی با دمای مشخص مدل سازی می­شود. این تیوب­ها در جریان سیال عبوری به صورت غوطه ور هستند. با توجه به تقارن تیوب­ ها و تناوبی بودن جریان سیال در هندسه تیوب ها، تنها قسمتی از هندسه در انسیس فلوئنت مدل می­شود.

مطالبی که در این آموزش به آن ها پرداخته شده است عبارتست از:

-ساختن ناحیه تناوبی

-تعریف یک جریان جرمی تناوبی مشخص

-مدل سازی انتقال حرارت تناوبی با شرایط مرزی دمایی مشخص

– یافتن جواب با استفاده از حلگر pressure-based

-نمایش پروفایل های دمایی

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل انتقال حرارت در بویلرها و دستگاه های تهویه در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi