1396/04/06 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی سیستم اسپری گاز (Gas Sparging System)

هدف از آموزش ارائه شده مدل سازی یک سیستم CD-6/HE-3 اسپری گاز در نرم افزار انسیس فلوئنت است. مسأله شبیه سازی شده، به عنوان یک سیستم استاندارد برای مخلوط گاز-مایع در بایوتکنولوژی و صنایع فراوری استفاده می شود. به طور مثال تخمیرکننده هایی که در مقیاس های بزرگ فعالیت می کنند.

شبیه سازی انجام شده با استفاده از مدل چند فازی اولری (Eulerian multiphase model)  کوپل شده با قابلیت MRF در نرم افزار انسیس فلوئنت انجام شده است.

فایل آموزشی شامل مطالب زیر می باشد:

-نحوه استفاده از مدل چند فازی اولری

-استفاده از قابلیت قاب مرجع چندگانه (multiple reference frame MRF) برای مدل سازی اسپری سیستم گاز

-حل مسأله با استفاده از تنظیمات مناسب حلگر

-پس پردازش نتایج

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل چند فازی در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi