1396/03/27 3 نظرات CFD, انسیس فلوئنت

اسپری ها

این آموزش اسپری ها و کاربرد های آن ها و شبیه سازی را بررسی می کند. فایل آموزش برای دانلود قرار داده شده است. موارد زیر بررسی خواهند شد:

درک ساختار اسپری ها:

فرضیات،  فرآیندهای فیزیکی،  چالش ها

ویژگی های اسپری:

طول نفوذ (penetration length)

طول شکست  (breakup length)

سایز قطره میانگین  (mean drop size)

مدل سازی اسپری:

اویلری و لاگرانژی

انواع اسپری

اسپری مخروطی تو پر (solid cone spray)

اسپری مخروطی تو خالی (Hollow cone spray)

تزریق دیزلی (diesel-type injection)

خدمات شرکت پردازشگران مهر

شرکت مهر دوره های آموزشی آنلاین فلوئنت و انسیس فلوئنت را برگذار می­کند. اساتید ما همه مهندسان متخصص در زمینه دینامیک سیالات محاسبتی هستند در رشته خود هستند. این یکی از بهترین موسسات آموزش CFD است، و بسیاری از فایل­ها آموزش نرم افزار فلوئنت در سایت ما در دسترس هستند. اگر شما یک پروژه CFD دارید ما آماده انجام آن هستیم. بسیاری از فایلهای PDF آموزش نرم افزار انسیس در این سایت وجود دارد. در اینجا، شما حداقل هزینه های دوره CFD با حداکثر کیفیت پیدا می­کنید. ما قادر به انجام تمام آموزش­های تحقیقاتی و صنعتی هستیم. فقط تماس بگیرید و پروژه های فلوئنت CFD خود را در اختیار ما بگذارید. ما آماده و قادر به انجام پروژه های CFD با فلوئنت و ارائه بهترین آموزش با حداقل هزینه و زمان مناسب، و با بهترین کیفیت می باشیم.

پیشنهادات شرکت پردازشگران مهر

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود
برچسب ها
3 نظرات
 1. هواسی

  سلام
  فایل آموزش شبیه سازی اسپری مشکل داره!
  اگه مقدوره برطرف کنید
  ممنون

  پاسخ
  1. iamcfdman

   لطفا به شماره09126238673 در تلگرام پیام دهید که فایل براتون ارسال شود
   با درود

   پاسخ
 2. مهدی ناطقی

  سلام .با تشکر از سایت خوب و \ر مختوای شما .
  فایل دانلودی مشکل داره . امکان داره فایل بدون مشکل رو بگیرم ؟

  پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi