1396/04/07 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

مدل سازی اسپری مایع تبخیر شونده در انسیس فلوئنت

از اسپری مایع تبخیر شونده برای ایجاد قطرات ریز مایع که بیشترین سطح تبخیر شونده را دارا باشند استفاده می شود. ایجاد بیشینه سطح تبخیر مایعات برای استفاده در کاربردهای خنک کاری، احتراق و … از اهمیت خاصی برخوردار است.

در این آموزش مدل اسپری بادی (air-blast atomizer) در انسیس فلوئنت برای پیشبینی رفتار یک اسپری متانول استفاده خواهد شد. در ابتدا جریان هوا بدون قطرات مدل می شود. برای پیشبینی رفتار اسپری از مدل فاز گسسته (discrete phase model) شامل مدلی ثانویه برای از هم گسیختگی استفاده می شود.

در آموزش ارائه شده مطالب زیر بررسی شده است:

-تعریف تزریق اسپری برای اسپری بادی

-انجام محاسبات برای مدل فاز گسسته در انسیس فلوئنت

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل انتقال حرارت در بویلرها و دستگاه های تهویه در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi