1396/04/07 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت

شبیه سازی تبخیر و احتراق سوخت مایع

در این آموزش شبیه سازی تبخیر و احتراق سوخت مایع با استفاده از قابلیت مدل سازی فاز پراکنده (dispersed phase) در انسیس فلوئنت ارائه شده است. در این شبیه سازی محاسبات کوپل فیزیک مربوط به جریان گاز و اسپری مایع انجام می شود. مدل تعادل شیمیایی کسر مخلوط (mixture-fraction/PDF) برای پیشبینی احتراق سوخت تبخیر شده استفاده می شود.

فایل آموزشی شامل موارد زیر است:

-آماده سازی فایل PDF (توزیع چگالی احتمال) برای سیستم سوخت مایع

-تعریف ورودی برای مدل شیمیایی PDF

-تعریف فاز گسسته ثانویه برای تبخیر قطرات مایع

-محاسبه میدان جریان با استفاده از حلگر pressure-based شامل کوپل بین قطرات سوخت مایع گسسته و فاز پیوسته

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل احتراق در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi