1396/04/08 2 نظرات CFD, انسیس فلوئنت, پروژه رایگان فلوئنت

شبیه سازی احتراق زغال سنگ با استفاده از مدل Eddy Break UP

هدف از این آموزش ارائه نکاتی پیرامون نحوه انجام تنظیمات و حل مورد احتراق زغال سنگ با استفاده از محاسبه گر زغال سنگ (coal calculator) در انسیس فلوئنت است.

فایل آموزشی شامل موارد زیر است:

-انجام تنظیمات و حل مورد احتراق زغال سنگ

-حل مسأله با استفاده از تنظیمات مناسب حلگر

-پس پردازش نتایج

توصیف مسأله

در انجام مدل سازی انجام شده تنها یک چهارم کوره به دلیل تقارن مسأله مدل شده است. کوره مدل شده دارای دو ورودی حلقوی و یک خروجی دایره ای است. زغال سنگ و هوا از طریق ناحیه حلقوی داخلی وارد محفظه احتراق می شوند. پس از انجام احتراق محصولات واکنش از طریق خروجی فشار از محفظه خارج می شوند.

در فابل آموزشی شبیه سازی برای ۹ حالت تزریق ورودی انجام شده است. با توجه به نتایج ذرات زغال سنگ قبل از آزاد کردن مواد تبخیر شونده، مسافت محدودی را طی می کنند. در نقطه مورد نظر واکنش آغاز و دما افزایش می یابد. ناحیه دما بالا در درون محفظه و مقداری دورتر از ورودی مشاهده می شود. در احتراق زغال سنگ EBU، ذرات زغال سنگ مواد فراری آزاد می کنند که با اکسیژن واکنش می دهد. ضرایب استوکیومتری نیز با دانستن ترکیب شیمیایی مواد فرار (volatiles) قابل محاسبه است.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل احتراق در کوره در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل آموزشی
برچسب ها
2 نظرات
  1. iamcfdman

   ممنون در صورتی سوالی دارید میتونید مطرح کنید در خدمت هستیم
   گروه پردازشگران مهر

   پاسخ

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi