1397/10/13 بدون نظر انسیس فلوئنت

مقدمه (احتراق بدون پیش آمیختگی)

در اینجا ما شبیه سازی احتراق بدون پیش آمیختگی  را مطالعه می کنیم. در این بخش شبیه سازی یک محفظه احتراق با استفاده از تابع احتمال چگالی (PDF) انجام شده است. جریان واکنشی با استفاده از مدل انتقال گونه ها ( species transport ) مدل سازی شده است. جریان­های همراه با واکنش شامل جریان سیال و واکنش های شیمیایی همان زمان می­باشند. احتراق یک نوع واکنش شیمیایی همراه با جریان سیال است که  در بسیاری از بخشهای صنعتی از قبیل موتورهای احتراق داخلی، توربین گاز، محفظه احتراق نیروگاه و .. کاربرد دارد. هدف اصلی بررسی جریان­ها همراه با واکنش و احتراق این است که درک این جریانها عمیقا انجام گیرد تا بتوان سیستمهایی صنعتی که در آن ها چنین فرایندهایی رخ می دهد را بهینه سازی کرد.

شبیه سازی احتراق بدون پیش آمیختگی

برای حل مسئله احتراق گاز طبیعی  در اینجا مدل احتراق بدون پیش آمیختگی (non-premixed) برای واکنش شیمیایی در نظر گرفته شده است. در کاربردهای مربوط به احتراق مدل تشعشعی P1 بهتر جواب می دهد. برای مدل سازی جریان مغشوش نیز از مدل کا-اپسیلن استفاده شده است. مدل احتراق بدون پیش آمیختگی معادلات انتقال را برای یک یا دو اسکالر کانزرو و نسبت های حل می کند. انواع گونه های شیمیایی شامل رادیکال ها و انواع میانی، ممکن است در تعریف مسئله وارد شود. اطلاعات  مربوط به گونه ها را می توان از دیتابیس شیمیایی استخراج کرد و تعامل شیمیایی و توربالنس با استفاده از یک تابع بتا برای PDF مدل می شود.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

پروژه های  مربوط به جریان های واکنشی و احتراق در زمینه های مختلف مهندسی پذیرفته می شود.

شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم. شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

شرکت پردازشگران مهر کارشناسان و مهندسان با تجربه را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا خدمات خود را به نحو احسن در زمینه های زیر ارائه دهد. فلوئنت، آموزش فلوئنت، آموزش fluent، آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ، آموزش CFD، انجام پروژه فلوئنت، انجام پروژه fluent، مشاوره فلوئنت، مشاوره دینامیک سیالات محاسباتی، مشاوره CFD،  شبیه سازی با فلوئنت، انجام شبیه سازی با فلوئنت، انجام پروژه شبیه سازی با فلوئنت، مشاوره پروژه فلوئنت، مشاوره پروژه fluent، مشاوره پروژه fluent، آموزش پروژه فلوئنت، آموزش پروژه fluent

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi