1396/03/02 بدون نظر CFD, انسیس فلوئنت, خدمات CFD

مقدمه ابزار RBF Morph

این آموزش ابزار RBF Morph تنظیم مکان راننده نام دارد. RBF Morph یک ابزار برای بهبود هندسه و مش بر اساس radial basis function می باشد. این ابزار در انسیس فلوئنت ANSYs Fluent  وجود دارد. در واقع با استفاده از برنامه RBF Morph شما قادر خواهید بود که بدون تولید شبکه محاسباتی و یا مش مجدد، آن را بهینه سازی کنید. در نتیجه علاوه بر بهینه سازی مسئله خود در زمان و هزینه صرفه جویی کرده اید.

این آموزش، به شما خواهد آموخت که چگونه بهینه سازی شکل را با استفاده از مش Morpher ( مش مورفر ) در انسیس فلوئنت ANSYS FLUENT و نقاط طراحی (design points) در انسیس ورک بنچ  ANSYS Workbench انجام دهید. شما می توانید از مش Morpher در انسیس ورک بنچ برای بهینه سازی شکل و بهبود ویژگی های طراحی سیستم خود استفاده کنید. به عنوان مثال، شما می توانید یکنواختی جریان در یک مجرا را بهبود دهید و یا نیروی درگ را در یک جریان آشفته مینیمم کنید. برای استفاده از مش Morpher شما به مراحل زیر را نیاز دارند. درست کردن هندسه، مش بندی، مشخص کردن پارامترهای کنترل. سپس، مش Morpher به طور خودکار تغییرات را به هندسه و مش در حلگر اعمال خواهد کرد.

ابزار RBF Morph و تنظیم مکان راننده در انسیس فلوئنت

این آموزش ابزار RBF Morph تنظیم مکان راننده نام دارد. هدف اصلی آموزش چگونگی بارگذاری راه حل های قبلی برای انجام یک راه حل ترکیبی است.

این آموزش نشان می دهد که چگونه به انجام موارد زیر:

بارگذاری راه حل RBF Morph به دست آمده از طریق تجزیه و تحلیل قبلی؛

انتخاب سریع  سطوح مدل برای پیش نمایش morphing؛

چک کردن راه حل؛

تولید و ذخیره یک انیمیشن توالی morphing؛

راه اندازی، پیش نمایش، و بررسی یک راه حل multi-morph.

توضیح مسئله ابزار مش مورف برای تنظیم مکان راننده

این آموزش نشان می دهد که چگونه تنظیم موقعیت یک راننده موتور سیکلت را انجام دهیم.

دو اصلاح قبلا محاسبه شده است و فایل های مربوطه در حال حاضر در دایرکتوری هستند. یکی از آن ها زاویه سر راننده را تغییر می دهد، در حالی که دیگری تغییر زاویه راننده خم شدگی را نشان می هدد. برای مورد اول راه حل اصلاح راه اندازی خواهد شد در حالی که برای مورد دوم، برای بار دوم، راه حل خوانده خواهد شد.

این راه حل در نهایت ترکیب خواهد شد تا نشان داده شود که چگونه ممکن است موقعیت مناسب راننده را با قرار گیری سر در مکان مناسب تنظیم کرد.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی و بهبود هندسه ها و مش بندی های خود با ابزار RBF Morph با ما تماس بگیرید.

شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

دانلود فایل های آموزشی
برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi