1397/10/22 بدون نظر انسیس فلوئنت

راه اندازی مجدد تجزیه و تحلیل کوپلینگ برای آنالیز تعامل سیال و سازه

در این بخش آنالیز تعامل سیال و سازه انجام شده است. ما یک حفره پر از مایع و یک صفحه نازک فلزی که با اعمال فشار موقتی در حال نوسان است را در آن در نظر می گیریم. در اینجا، روش راه اندازی مجدد یک سیستم کوپلینگ که با استفاده  از فلوئنت و حلگر مکانیکی  محاسبات آن انجام شده است ، بررسی میگردد. سیستم سازه  از حلگر مکانیکی برای محاسبه رفتار مکانیکی یک صفحه نازک فلزی ستفاده می­کند. سیستم مایع با استفاده از فلوئنت رفتار جریان مایع در حفره را حل میکند.  سیستم کنترل تبادل اطلاعات بین هر یک از سیستم های کوپلینگ اجازه می دهد که تعامل بین مایع و صفحه توصیف کرد.

در حال حاضر ما می توانیم از داده های موجود برای شروع شبیه سازی مججد  با گام های زمانی کوچکتر و از زمان دلخواه  ​​استفاده کنیم. برای آماده سازی سیستم مایع برای راه اندازی مجدد، ما راه حل را در فلوئنت در زمان دلخواه باز میکنیم. در بخش سیستم کوپلینگ تنضیمات لازم را انجام میدهیم و مقدار مرحله زمانی را مشخص میکنیم وحال میتوانیم محاسبات را شروع کنیم.

خدمات شرکت پردازشگران مهر

برای مدلسازی و شبیه سازی مسائل مربوط به تعامل سیال و سازه، FSI در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) و حلگر مکانیکی (Mechanical Solver) با ما تماس بگیرید. شرکت ما کارشناسان را در زمینه های مختلف مهندسی جمع آوری کرده است تا از کیفیت شبیه سازی CFD اطمینان حاصل شود. شرکت مهر اولین شرکتی است که شما می توانید با اطمینان خاطر سفارش پروژه CFD  خود را آنلاین انجام دهید. یکی از اهداف ما این است که استفاده از روش های قدرتمند محاسباتی دینامیک سیالات را افزایش داده و مهندسان و کسانی که به دنبال دانش حرفه ای در CFD هستند را آموزش دهیم.

شبیه سازی های دینامیک سیالات محاسباتی با خدمات ما آسان خواهد شد. برای آموزش کاربرد های CFD و نرم افزارهای شبیه سازی با ما تماس بگیرید. پیشنهاد ما به شما خدمات زیر است. آموزش فلوئنت ,آموزش دینامیک سیالات محاسباتی ,انجام پروژه فلوئنت,مشاوره CFD  ,شبیه سازی با فلوئنت,انجام شبیه سازی با  فلوئنت,مشاوره پروژه فلوئنت,آموزش پروژه فلوئنت. مهندسان با تجربه ما مشاوره پیشرفته و پشتیبانی فنی مناسب را برای پروژهای تحقیقاتی و صنعتی در اختیار شما قرار خواهند داد. شرکت پردازشگران مهر دارای سال ها تجربه در مدیریت و انجام پروژه های CFD است. ما آماده ایم که بهترین خدمات شبیه سازی را در فیلدهای مختلف مهندسی به شما ارائه دهیم.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi