1395/01/15 بدون نظر پروژه رایگان فلوئنت

منیفولد بخشی از موتور است که وظیفه توزیع یکنواخت جریان در شاخه های خروجی را دارد. هر موتور اتومبیل دارای دو منیفولد می باشد، یکی برای تقیسم مخلوط سوخت و هوا در موتور و دیگیری یکپارچه کردن محصولات احتراق خارج شده از سیلندر گاز و در نهایت تخلیه از اگزوز.

در پست حاضر، شبیه سازی منیفولد ماشین به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است. این شبیه سازی در نرم افزار انسیس فلوئنت انجام شده است و شامل فایلهای کیس و دیتای آن می باشد. در این پروژه انتقال حرارت در منیفولد هم در نظر گرفته شده است. در شکل های زیر میتوانید هندسه، کانتور ها، بردار سرعت و خطوط مسیر در این مانیفولد را مشاهده کنید.

دوستان عزیز جهت درخواست پروژه های شبیه سازی خود می توانید از طریق در خواست پروژه در لینک های بالای سایت اقدام کنید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۲۳۸۶۷۳   تماس حاصل فرمایید و یا توضیحات تکمیلی راجع به پروژه دینامیک سیالات محاسباتی خود را به پست الکترونیکی ارسال فرمایید.

گروه تحقیقاتی مهر آماده ارائه خدمات دینامیک سیالات محاسباتی با نرم افزار فلوئنت و سی اف ایکس ansys fluent & cfx در زمینه های مختلف صنعتی وتحقیقاتی می باشد.
دانلود شبیه سازی مانیفلود در فلوئنت

کانتور کسر جرمی متان
کانتور کسر جرمی دی اکسید کربن
کانتور کسر جرمی دی اکسید کربن
هندسه مانیفولد
هندسه مانیفولد
هندسه واقعی مانیفولد
هندسه واقعی مانیفولد
کانتور فشار در ماینفولد
کانتور فشار در ماینفولد
آموزش فلوئنت به صورت حضوری و غیر حضوری پذیرفته می شود. جهت اطلاعات بیشتر به صورت حضوری به آدرس شرکت مراجعه فرموده یا از طریق شماره تلفن دفتر شرکت تماس بگیرید

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi